O nas

Firma KAMPEX GRANITY S.C. jest firmą rodzinną działającą od 1948 roku.  Zdobyte przez blisko 70 lat doświadczenie przekazywane z pokolenia na pokolenie wraz z ciągłym kształceniem się i zdobywaniem wiedzy w zakresie obróbki kamienia, jak również stale rozwijającą się technologią i możliwościami nowoczesnego parku maszynowego pozwala nam na realizowanie każdego zamówienia.

Jesteśmy producentem nagrobków z kamieni naturalnych. Swoje usługi rozszerzyliśmy także o wyrób kominków, parapetów, blatów kuchennych i łazienkowych, schodów, posadzek oraz innych jak np. ławek, stolików, fontann czy kostki granitowej.

Do klienta podchodzimy  w sposób indywidualny, przez co każdy może u nas poczuć się wyjątkowo.

Poprzez profesjonalną i miłą obsługę służymy naszym klientom fachowym doradztwem, zawsze podpowiadamy najbardziej optymalne rozwiązania jak również pomagamy w wyborze odpowiedniego surowca.
Sprowadzamy kamień  z  różnych krajów świata takich jak: Szwecja, Norwegia, Finlandia, Polska, Ukraina, Republika Południowej Afryki, Indie, Portugalia, Hiszpania, Francja oraz Włochy.

 

To co nas wyróżnia spośród innych to:
- pasja i zaangażowanie z jaką wykonujemy swoją pracę
- bogaty asortyment
- konkurencyjne ceny
- kompleksowe i szybkie terminy realizacji zamówień
- ponad 60-cio letnie doświadczenie
- wykwalifikowana kadra pracownicza

 

Nasze wyroby cechuje wysoka jakość i solidne wykonanie, a naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie i satysfakcja klienta